CHCI SE PŘIDAT

Firmy sobě

O nás

Creative Dock skoro 10 let staví startupy – na klíč a pro korporace, ale i vlastní. Budujeme nové malé firmy, se kterými začínáme od nuly. Se směšným rozpočtem, ale velkými plány. A často v úplně novém odvětví, které na trhu ani neexistuje.

Řešit boj o přežití je náš byznys.

Dnes patříme mezi největší „company builders“ v Evropě, kde jsme už postavili víc než 50 startupů pro firmy jako je Raiffeisen Bank International, HannoverRE, Societe Generale nebo Škoda Auto.

Jsme technologická firma, vyvíjíme bankovní a pojišťovací produkty, denně řešíme legislativu, provoz i finance. Jsme také firma, která má už něco za sebou a je plná lidí, kteří věří v to, co děláme. Lidí, kteří nechtějí prostě zhasnout, zavřít dveře a nechat to všechno za sebou.

Firmu jsme stavěli od nuly, bez investorů a dotací. Veškerý zisk jsme celých 8 let investovali zpátky do vlastních projektů nebo zahraniční expanze.

Vyjednávací tým

Martin Pejša
Spoluzakladatel a CEO Creative Dock Group
Iniciátor výzvy Firmy sobě

Přes tvorbu finančních strategií pro E.ON a vedení prodejní sítě pro Vodafone Czech se v roce 2012 dostal k založení Creative Docku. CD Group dnes funguje v 10 zemích Evropy a loňský obrat skupiny se blížil 1 mld Kč. V Creative Docku vznikly desítky firem, z nejznámějších Mutumutu.cz, Zonky.cz, Pointa.cz nebo MallPay.cz. Hlavním oborem CD je bankovnictví, pojišťovnictví a obecně inovační technologie a disruptivní business propozice. 

Jan Lamser
Co-founder Adel
Asociate Partner Redegg
Má za sebou 20 let na vrcholných pozicích ve finančních službách včetně představenstva ČSOB. Samostatné podnikatelské aktivity zahrnují oblasti fintechu či augmentované identity. Působil jako poradce Evropské komise pro oblast systémové inovace a v řadě funkcí v rámci obchodních asociací i vědeckých a kulturních institucí. Na různých VŠ v Praze a Paříži postupně vystudoval Ekonometrii, Podnikovou ekonomiku, Strategické řízení, Evangelickou teologii a Kreativní pedagogiku. Poslední rok patří do jádra fintechového think tanku Creative Dock Group.

S podporou ekonomů

Štěpán Křeček

Hlavní ekonom BH Securities a.s. V současné době patří mezi nejcitovanější české ekonomy.

Filip Pertold
Nositel ceny Neuron Impulsu za rok 2013. Výzkumný pracovník ve think-tank IDEA při CERGE-EI.

 

Dominik Stroukal

Hlavní ekonom finanční skupiny Roklen. Vyučuje na VŠ CEVRO institut a je autorem několika knih z oblasti ekonomie.

Jsou v tom s námi